Andra Sommarutställningen

Rolf Mårtensson © 2008 • IsieTio

Andra sommar utställningen 2018 21 juli till 5 aug. kl 11.00 - 17.00 Vernissage lördagen 21 juli kl 11.00 - 17.00

Käth Alm M

gote.kathe@telia.com

 

Jeanette Setterwall M

jsetterwall@hotmail.com

 

Mona Andersson M

mona@monasatelje.se

www.monasatelje.se

Anki Ohlsson M

ankiopeter@hotmail.se

 

Katarina Malmquist M

mail@katarinamalmquist.se

 

Petra Alm Eliasson K

petra.kristin@telia.com

 

Annette Johnnerfelt Sk

annette.johnnerfelt@gmail.com

 

Elena Nazarova M

elena.nazarova@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

Konstnärer

Mail

Hemsida

 

 

 

Pia Samuelsson S

afystad@outlook.com

 

Jeanette Jiménez M

jeanettej2009@hotmail.com

 

Anne Nickels Glas

anneihunneberga@outlook.com

 

Elisabeth Leonwiik M

Konstmaleri@gmail.com

 

Lennart Hamrin M

laisahamrin@bredband2.com

 

Lars Flodin M

bertil.flodin@outlook.com

facebook  Art by Lars Flodin.

Thomas Sulau M

thomassulau@gmail.com

 

Johnny Carlsson Driv ved

roadking01@telia.com

 

Galleriet på Landet med många möjligheter Stora eller Små