Första Sommarutst.

Rolf Mårtensson © 2008 • IsieTio

                         www.isietio.se                          Karta till Galleriet

                  Kordinator N 55*21°28.06`  O 13*20°40.98`



 Första sommar utställning, 27 juni - 12 juli 2020

Vernissage 27 juni  öppet fre-lör-söndagar 11-17.00



Kerstin Hägg                               M

kerstin.trbg@gmail.com

Mina Gohar Ali                             M 

mina.goharli@gmail.com

Dina Eriksson                               M

dina.eriksson@live.se

Jan Persson                          Akv.

jan.persson01@gmail.com

Sven Gunnar Svensson        Akv.

sgsvensson42@hotmail.com

Mandy von Appen                  Sk

mandy.vonappen@gmail.com

Ilse Hvild                                   M

ilse_hvild@hotmail.com

Siv Sjöström                          Akv.

siv.sjostrom58hotmail.com

Mats Sjöström                           F

siv.sjostrom58hotmail.com

Svea Brattse                           Akv+M

svea.brattse@gmail.com

Rolf Reimer                                  Tusch

rwe.reimer@gmail.com

Britt - Marie Carlsson                           K

stig.bm.carlsson@telia.com

Mozhgan Kharrazih                             F

mozhgan@killerwhale.se

Mozhgan Kharrazih

Ilse Hvild

Mina Gohar Ali

Sven Gunnar Svensson

Kerstin Hägg

Dina Eriksson

Jan Persson

Galleriet på Landet med många möjligheter Stora eller Små